Mierový pochod od USA ambasády k veľvyslanectvu Ruskej federácie

Autor: Peter Lipták | 17.1.2017 o 2:56 | (upravené 5.8.2017 o 22:18) Karma článku: 2,24 | Prečítané:  632x

Bude znamenať návrat k tradícii Bratislavy ako Mesta Mieru "Prvý mierový pochod od USA ambasády k veľvyslanectvu Ruskej federácie", ktorý mieroví aktivisti uskutočnili 15.1.2017?  

Ako vnímam dnešnú situáciu vo svete a prečo som rád, že som sa pochodu mohol zúčastniť?
Jasne zaznelo ako sa aj na Slovensku veľmi tešíme, že súčasný, nielen fyzicky čierny prezident USA Obama končí. Odchádza ako osoba, ktorá vrhla na USA to najhoršie svetlo. Dostal Nobelovu cenu mieru, aby 8 rokov viedol nepretržite 7 dobyvačných vojen?

Tak sa stalo, že dal vo svete zabiť príliš veľa ľudí, zničiť bombami príliš veľa štátov. Stihol mať na rukách priveľa krvi nevinných ľudí. A nenávisť plodí nenávisť! Kto vlastne tohto rodeného Keňana mohol motivovať pre vykonanie toľkého zla?
Znamená niečo vazalská(?) zlatá reťaz, ktorú mu zavesil na krk saudskoarabský kráľ Abdullah?
Demokraciou nemožno vysvetliť činy Mr. Obamu, ale dostatočne ich vysvetľuje filozofia a prax dnešnej Saudskej Arábie.

Či otrokárstvo a demokracia majú ísť vždy ruka v ruke?

Zišli sme sa pred USA ambasádou v Bratislave Meste Mieru. Bez ním indukovanej nenávisti. Prišli sme naopak plní nádeje. Čo sa zmenilo?  Obrovská vďaka patrí bratskému USA ľudu za zvolenie prezidenta Donalda Trumpa. Ľudia nikde na celom svete nepotrebujú vojny! Máme radosť, že zasa bude USA prezident rodený Američan. Silný patriot, ktorý rozhodne vystupuje za záujmy Američanov. A tento človek deklaruje aj veľkú zmenu doterajšej útočnej zahraničnej politiky USA na štandardnú politiku rešpektujúcu platné medzinárodné právo. Verím mu a som presvedčený, že nebude pokračovať v organizovaní nezákonného vraždenia iných národov,  ktoré rozbehol jeho africký predchodca, ale bude konať v prospech svojej rodnej krajiny a súčasne aj celého sveta. Nad Bratislavou pred USA ambasádou silno zaznelo, že sa veľmi tešíme na cestu, po ktorej spoločne s prezidentom Donaldom Trumpom pôjdeme.

Už teraz vnímam, že Vladimír Putin a Donald Trump sa čoskoro chystajú stretnúť ako spojenci a ustanoviť medzi Ruskom a USA spoluprácu a dobré vzťahy ako základ, od ktorého sa bude odvíjať mier a prosperita vo svete. Žijeme vo veľkej dobe pozitívneho zvratu. 15.1.2017 sme predznačili v Bratislave dejiny, symbolickým pochodom od USA ambasády k veľvyslanectvu Ruskej federácie a vytvoreným mostom sme demonštrovali začiatok novej éry budovania pevného priateľstva týchto dvoch krajín. USA a Ruská federácia sa tak stávajú aj našimi najlepšími priateľmi.

Všetci ľudia sú pozvaní spoločne kráčať po novej ceste! 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Komentár Zuzany Kepplovej

Jeden chodí v noci len, druhý na svitaní

Tandem Pellegrini - Fico nešliape jedným smerom.


Už ste čítali?